O mnie

O mnie

BetiS
Beata Malinowska – magister kosmetologii.

Jestem absolwentką studiów licencjackich w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

W tym roku otrzymałam tytuł Kosmetyczki roku 2016 Powiatu Wejherowskiego w Plebiscycie Mistrzowie Urody 2016 organizowanego przez Dziennik Bałtycki.
Zdobyte wykształcenie i doświadczenie w zawodzie kosmetologa pozwala mi optymalnie łączyć wiedzę z praktyką, którą chętnie dzielę się z klientami. W pracy kładę nacisk na profesjonalizm oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Uważam, że pożądany efekt zabiegu można uzyskać jedynie dzięki odpowiedniej diagnozie problemu, dobrym doborze preparatów oraz precyzji. Największą satysfakcją dla mnie to uśmiech i zadowolenie klienta.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jako artystyczna dusza realizuje się w makijażu oraz zdobieniach paznokci. Od dziecka jestem pasjonatką kosmetyków. Prywatnie jestem osobą bardzo towarzyską, miłośniczką narciarstwa oraz aktywnego spędzania czasu. Uczestniczyłam również w biegu Runmageddon.